Komplexní servis
v oblasti úpravy vody

Pomáháme našim zákazníkům analyzovat kvalitu vody z provozního hlediska. Případné problémy efektivně řešíme.

Pro každého zákazníka navrhneme optimální řešení z nabídky komponenetů světových i tuzemských výrobců. Vždy se snažíme maximálně poznat potřeby a možnosti zákazníka a postavit mu zařízení na míru.

Díky dlouholetým zkušenostem v řešení úpravy vod na českém trhu důkladně známe specifika nejenom energetikyteplárenství, ale i potravinářského, textilního, elektrotechnického, chemickéhostrojírenského průmyslu. Jelikož se pohybujeme ve všech regionech České republiky, známe i různou kvalitu vody v různých oblastech.

Činíme vše pro naplnění našeho cíle: Důvěra a spokojenost našich zákazníků s vodou upravenou firmou Laurich s.r.o

Laurich s.r.o. – Komplexní servis v oblasti úpravy vody

Historie společnosti

Společnost Laurich působí na trhu od roku 1995, kdy začala dovážet produkty firmy PUROLITE International Ltd. pro úpravu vody.

Od roku 1996 se zabývá komplexní nabídkou na klíč při zřizování a provozu úpraven vod pro energetiku, elektrárny, průmysl, kotelny, rodinné domky a všude tam, kde se voda ohřívá, chladí, či používá jako pitná nebo užitková bez ohledu na množství.

Od roku 1999 jsme se začali věnovat i chemickému ošetřování kotelních a chladících vod. Díky tomu jsme schopni zákazníkům nabídnout ošetření technologických vod na všech stupních od filtrace až po finální nadávkování stabilizačních technologií.

Optimalizace vodních okruhů pomáhá našim zákazníkům výrazně šetřit energie, vodu, elektřinu a plyn.

Nezávazná poptávka

Poptejte služby v oblasti úpravy vody. Vyplňte nezávaznou poptávku a my se Vám obratem ozveme.

Nezávazná poptávka